APICULTURA - FORUM DE APICULTURA "STUPARITUL"
APICULTURA : Forum-ul STUPARITUL , este un forum de apicultura infiintat pentru uzul apicultorilor romani si apartine site-ului www.stuparitul.com
Lista Forumurilor Pe Tematici
APICULTURA - FORUM DE APICULTURA "STUPARITUL" | Reguli | Inregistrare | Login

POZE APICULTURA - FORUM DE APICULTURA "STUPARITUL"

Nu sunteti logat.
Nou pe simpatie:
luana_21 din Prahova
Femeie
21 ani
Prahova
cauta Barbat
21 - 47 ani
APICULTURA - FORUM DE APICULTURA "STUPARITUL" / CALENDAR APICOL - EVENIMENTE APICOLE / Targul de la Faget  
Autor
Mesaj Pagini: 1
lucky5strike
CLUB STUPARITUL

Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3248
Circula un zvon potrivit caruia targul de la Faget s-ar muta intr-o locatie noua, spre Alba-Iulia.
Daca este adevarat, personal cred ca e o idee buna, Alba-Iulia fiind mai accesibila atta ca locatie cat si datorita drumului mult mai practicabil.
Avem posesori de detalii?


pus acum 16 ani
   
balasbebe
CLUB STUPARITUL

Din: Zalau,SJ.:1956
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5335
Pentru mine ar fi mai usoara deplasarea pana la Alba Iulia, decat pana la Faget. Un stupar care a ajuns la Faget, si a avut sansa sa intre si in cele 2 fabrici de stupi, ar mai intra si a doua si a treia oara. Este ceva deosebit. In alta locatie nu stiu ce ar putea sa vada mai bine, decat cum se face un stup.
  Eu mai bine ma simt pe drumul de la Faget, decat spre o alta destinatie. In aceea perioda, incepe natura sa miste, in aceea zona, parca este mai avansata decat la noi, iar dealurile sunt pline de flori. Nu poate fi pentru un stupar ceva mai frumos. Acel targ de la Faget are ceva aparte. Noi nu mergem sa vedem doar un oras, deja a devenit un miraj.


pus acum 16 ani
   
gica
Moderator

Din: Bumbesti Jiu (Sadu),GORJ 1954
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 3643
Anu asta cand o fi dom-le?

_______________________________________
Crezi ca stii teorie si in stupina nu merge nimic.Crezi ca stii practica, stupii merg bine dar nu stii  de ce.Daca imbini teoria cu practica,nu  merge nimic si nici nu stii de ce.

pus acum 16 ani
   
Dila Daniel
Moderator

Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3059
Eu zic sa nu ne agitam ca anunta ei cand si cum.Si noi si ei avem interes sa stim locul si data...asa ca "putintica rabdare dom'le"

_______________________________________
Nu sunt perfect,dar sunt eu insumi si sunt mandru de asta!
Cu stima D.D.

pus acum 16 ani
   
alt stupar
CLUB STUPARITUL

Din: Jud. Arad
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2312
Cineva  avea ideea ca cei de pe forum sa purtam ceva distint, un ecuson sau orice altceva pe-acolo... O idee buna, bem o bere, ne cunoastem, sigur ca discutia n-o sa lancezeasca Nu sunt prea dese astfel de ocazii !

_______________________________________
albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine...

pus acum 16 ani
   
Ahile
apicultor

Din: Mehedinti
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 542
Targul anul acesta se organizeaza tot la Faget, undeva la sfarsitul lunii martie si am inteles ca este organizat de firma TE...M.

_______________________________________
Zambeste,maine va fi mai rau! Murphy.

pus acum 16 ani
   
dragos2006
Vizitator



acum zic ca merg toti si cand ajungi acolo daca te gasesti 5 insi.
la fel si cu targul de la Plevna de pe forum nu merge mai nimeni dar romani vor fi prezenti foarte multi .


pus acum 16 ani
   
alt stupar
CLUB STUPARITUL

Din: Jud. Arad
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2312
Mergem mai multi, Dragos ! Ma refer la Faget. Sigur si anul trecut am fost mai multi. Anonimi, din pacate...

_______________________________________
albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine...

pus acum 16 ani
   
jean
apicultor

Din: com. Rast, jud. Dolj,Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 603

alt stupar a scris:

Cineva  avea ideea ca cei de pe forum sa purtam ceva distint, un ecuson sau orice altceva pe-acolo... O idee buna, bem o bere, ne cunoastem, sigur ca discutia n-o sa lancezeasca Nu sunt prea dese astfel de ocazii !


Salut,
  Nu mai trebuie nimic distinctiv...Avem toti peste 100 Kg ...


pus acum 16 ani
   
alt stupar
CLUB STUPARITUL

Din: Jud. Arad
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2312

jean a scris:


alt stupar a scris:

Cineva  avea ideea ca cei de pe forum sa purtam ceva distint, un ecuson sau orice altceva pe-acolo... O idee buna, bem o bere, ne cunoastem, sigur ca discutia n-o sa lancezeasca Nu sunt prea dese astfel de ocazii !


Salut,
  Nu mai trebuie nimic distinctiv...Avem toti peste 100 Kg ...

...de ceara pt. preschimbat...

Modificat de alt stupar (acum 16 ani)


_______________________________________
albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine...

pus acum 16 ani
   
filip
apicultor

Din: stupii in jud. ARAD
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1985
Targul Apicol Faget             Organizat de Primaria Faget      Te**emprod

Editia a 5-a       16-17 Martie2008
                  Program de desfasurare
Duminica16.03.2008
ora 10 -13 Tratamentul si metodologia utilizarii accidului oxalic vaporizat;
13-14 Pauza de pranz;
14-17 ICDEA-Certificarea stupinelor biologice;


Luni 17.03.2008
9-11 Noutati medicale-paratizologia si tratamentele biologice la stupi;
11-13Noutati privind utilizareastupinelor si dispozitii legale privind comercializarea mierii;
13-14 Pauza de pranz
14-16Cerinte fiscale impuse stupinelor-realitate si perspectiva.
Organizator Sc.Te**emprod srlFaget,piata Libertatii nr 1,Timis Romania
Telefon0256320275;0729980291;fax:0256307160
RevanzatorMarius Pop tel:0722205971;0740001843

Asta e invitatia ce am primit-o
Se pare ca sau certat asociatii si sa-u despartit-cine are mai multe detalii va rog faceti-le public


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
apivera
apicultor

Din: Arad
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 410
fain   si eu vin la faget

da oare vine si etta??/
cine o fi firma te**em prod ?

eu le doresc succes pt ca sunt ai nostri banatenii

sper sa iasa bine

mai astept si eu confirmari si anunturi oficiale....in plus nu stiu nimikc
multam de stire   Filip


_______________________________________
singurul lucru care nu te minte in viata este meseria

pus acum 16 ani
   
filip
apicultor

Din: stupii in jud. ARAD
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1985
te**em prod e o firma care face lazi ,rame,Specializati in general pe produse din lemn

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
tusaz
apicultor

Din: covasna
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 108
Se pare ca vor fi doua targuri in martie,unu la Faget si altul la Alba Iulia.

pus acum 16 ani
   
dragos2006
Vizitator



La Alba Iulia  va fi cel mai mare targ care s-a organizat pana acum in Romania.
Organizator este Dobrescu (plus Mates) care pana anul trecut organiza targul la Faget .
La faget organizeaza acum firma te**em.


pus acum 16 ani
   
Mircea B
apicultor

Din: Orastie jud HD
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 8
In ce data este tirgul la ALBA IULIA fratilor?????????????

pus acum 16 ani
   
kiloz
apicultor

Din: oradea
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 295
tirgul va fii organizat in zilele de 27-28 linga casa de cultura a studentilor

pus acum 16 ani
   
lucky5strike
CLUB STUPARITUL

Din: Craiova
Inregistrat: acum 18 ani
Postari: 3248
Conosc cel putin 20 de stupari din Dolj care nu vor putea participa datorita zilelor din saptamana in care se va desfasura targul.
Nu stiu de ce se opteaza pentru asemenea zile. Daca s-ar alege weekendul, ar avea fara indoiala un numar dublu de vizitatori. 
Pacat ca aleg zilele de joi si vineri. Mare pacat.


pus acum 16 ani
   
genutzu
apicultor

Din: Tg Neamt/jud Neamt
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1033
Si eu ma raliez acestei pareri. Chiar pe 28 februarie i-mi sustin lucrarea de grd I cu tema legata tot de apicultura.  . Daca era intr-o sambata si duminica ar fi fost ok!
Si eu mi-as dori foarte mult sa ajung dar este practic imposibil!


pus acum 16 ani
   
balasbebe
CLUB STUPARITUL

Din: Zalau,SJ.:1956
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5335
Se aleg aceste zile, din 2 motive"
- preotii nu sunt liberi duminica
- sunt foarte multi adventisti de ziua a saptea, care nu pot participa sambata.


pus acum 16 ani
   
mierea
apicultor

Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 125
corect balasbebe.!!!!!!!!!!!!!
dar nu sunt numai preoţi şi sāmbătari....şi atunci..........?
cred că sāmbăta şi duminica era ideal.
sāmbăta pentru creştini ortodocşi, rom catolici, greco catolici şi alţii...
iar duminica pentru ceilalţi...care or fi aceia....

Modificat de mierea (acum 16 ani)


pus acum 16 ani
   
AdyT
apicultor

Din: Pitesti AG. 17-04-1983
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 514
Am si eu o nelamuriea , nu am mai fost la nici o intrunire de genul acesta, dar am auzit de cea de la Faget. Pana la urma sunt 2 expozitii una la Alba iulia pe 27-28 martie si cealalta pe 16-17 martie la Faget? Care dintre ele e mai inportanta la care sa merg. Voi la care veniti???
Va salut!


_______________________________________
Iubiti albinele si natura

pus acum 16 ani
   
balasbebe
CLUB STUPARITUL

Din: Zalau,SJ.:1956
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5335
Dupa program, ar fi ceea din Alba Iulia. Cel putin asa se anunta.
La cele afirmate de mine, cred ca mai este si alt motiv. Participa foarte multi invitati, de la unele firme. Calendarul acestora este incarcat, si atunci asa s-a stabilit.
  Mai mult anul trecut ACA nu a tinut cont de targul apicol de la Faget, si a preferat sa plece in strainatate. Ca parca acolo a rezolvat mare lucru?
Maine, miercuri este sedinta la ACA. Se anunta si prezenta marelui sef. Toata lumea spera la ceva bun, dar eu nu mai astept decat vreme buna, cu soare si ploaie.


pus acum 16 ani
   
ciocansebi
apicultor

Din: IASI
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 465
Cum putem afla cateva hoteluri sau pensiuni din Alba-Iulia pentru rezervari?banuiesc ca nu sunt toate pensiunile si toate hotelurile pe net,si ma gandesc daca nu cumva organizatorii au pus ceva informatii pe undeva.Daca are cineva asemenea informatii ne-ar fi de mare ajutor.Va multumesc.

_______________________________________
"Exista lucruri care stim ca sunt imposibil de realizat, pana cand vine cineva care nu stie acest lucru si le realizeaza" A.Einstein

pus acum 16 ani
   
balasbebe
CLUB STUPARITUL

Din: Zalau,SJ.:1956
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5335
Este bine sa fi inscris in baza lor de date. In fiecare an se primeste o invitatie, cu traseu, si posibilitati de cazare.
Este vorba de firma Euro honig


pus acum 16 ani
   
Radomires33
apicultor

Din: lipova.arad
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 300
am putea sa ne ajutam uni pe alti,cine ajunge la Alba Iulia si vede ceva interesant in legatura cu apicultura sa faca ceva fotografii si sa ne tina la curent(cu ce se poate) si noi astia ce mergem la Faget sa facem la fel.
cu siguranta la Alba Iulia va fi targul adevarat.........
cu respect radomires


pus acum 16 ani
   
alt stupar
CLUB STUPARITUL

Din: Jud. Arad
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 2312
Ieri am primit invitatia pt. targul de la Faget. Nu-mi place ! Amanunte putine (zilele de desfasurare, subiectele sesiunii de comunicari stiintifice si ATAT ! ) In rest, o gramada de pagini-reclama, in fapt un catalog de produs a firmei organizatoare. Atat !

_______________________________________
albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine... albine...

pus acum 16 ani
   
Donbazil
apicultor

Din: Faget
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1293
Salut fratilor!Targul de la Faget se tine in 16-17 martie la Faget si nu la Alba-Iulia.Acolo se tine alt targ in 22-23 martie.Noi stuparii nu trebuie sa ne implicam in problemele organizatorilor.Totul tine de bani.Cine doreste poate sa vina la Faget.E deja in istorie fiind la a 5-a editie.Fagetul nu poate fi la Alba-Iulia,aia este alta mancare de peste.    Donbazil----> Faget 14.03.2008

P.S. Asta-i prima mea postare... Cat naduf... Da' nu mi-e rusine... Uite frate cum a trecut anu'

Modificat de Donbazil (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Donbazil
apicultor

Din: Faget
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1293
Apicultorii trebuie sa profite indiferent de cine organizeaza un targ. Ce mi-e ca organizeaza Pitarresi , ce mi-e ca organizeaza Dobrescu , eu sa am  ce vedea si ce cumpara la un pret bun . Restul e bisnisul lor care pe stupari doar ii poate incurca si nicidecum nu-i poate ajuta.Va astept la targ, fratilor.-

Modificat de Donbazil (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
filip
apicultor

Din: stupii in jud. ARAD
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1985
Un grup va fi prezent de la Petrosani Duminica ,sper sa gasim cate ceva de cumparat,sa avem cu cine schimba impresii si sa fie rodnica deplasarea.

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
ili956
apicultor

Din: jud galati
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 60
intrebare la Alba iulia targul este pe22 23  martie cum scrie Don basil  sau  pe 26/27 cum e precizat mai sus ? cine stie sigur   sa prezinte aici cateva date /Nu de alta dar de al tecuci la Alba e distanta//
Don basil stii sigur de 22martie la  Alba iulia -Belgrad sau ai  scris la deruta


pus acum 16 ani
   
Donbazil
apicultor

Din: Faget
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1293
ili 956 are dreptate, am redactat gresit. Scuze. Donbazil.    

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
valy gudas
apicultor

Din: Baia-Sprie. MM,RO.28.05.71
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1394
Tirgul va fii organizat in zilele de 27-28 linga casa de cultura a studentilor IN ALBA-IULIA.

_______________________________________
Suntem saraci,dar nu suntem prosti.
Tel. 0741297349.

pus acum 16 ani
   
Donbazil
apicultor

Din: Faget
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1293
Multumesc, valy gudas!

targul faget multumesc, valy gudas!

39.6KB


_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Donbazil
apicultor

Din: Faget
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1293
cei interesati sa caute pe forum pozele lui AdyT care sunt super si arata ca la Faget "S-a tinut targul" contrar dorintei unora de a scoate fagetul din circuit.

_______________________________________


pus acum 16 ani
   
Donbazil
apicultor

Din: Faget
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1293
Sal'tare!
Frati stupari! Vedeti postarea pusa de TZATZA, cu privire la Targul de la Faget .
In 2009 se tine in 21-22 martie - LA FAGET!
Sal'tare!
Donbazil - Faget.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
alinndiaconu
apicultor

Din: Targu-Jiu
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 466
Daca aveti micii tot asa de buni, vin cu stomacu gol si buzunaru plin.


Modificat de alinndiaconu (acum 15 ani)


pus acum 15 ani
   
gica
Moderator

Din: Bumbesti Jiu (Sadu),GORJ 1954
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 3643
Daca aveti cu intrare eu nu mai calc pe acolo.Am castigat doi mici si o bere la Alba Iulia anul trecut pe chestia asta.
Dom'Bazil,e circ,balci,femeia cu barba si mustata sau ce dracu este de percep intrare.Banii astia ar trebuii sa-i ia de la aia de vand nu de la aia de cumpara.
In alta ordine de idei,am mancat la Alba Iulia niste visli de am si acum in memorie gustul lor.Asta nu este la Faget,nu este si pace.De celelalte nu zic ca nu vreau sa te supar,da zau sunt multe.
Orasel frumos,placut la sotie,a facut cumparaturi de un salariu.In 2007 eu nu am cumparat nimic,In 2008 nu am mai fost,am mers la Alba Iulia.
Eu am castigat doi prieteni de acolo,Fagetul a pierdut.
De astea ce Zici Dombazil ?


_______________________________________
Crezi ca stii teorie si in stupina nu merge nimic.Crezi ca stii practica, stupii merg bine dar nu stii  de ce.Daca imbini teoria cu practica,nu  merge nimic si nici nu stii de ce.

pus acum 15 ani
   
Donbazil
apicultor

Din: Faget
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1293
Sal'tare!
Dom' Gica ai dreptateee... Da ce crezi ca mie-mi place chestia cu intrarea? Da daca asa au hotarat organizatorii... Eu recunosc , am avut si am un rol nesemnificativ in aceasta afacere. Poate anu asta s-o schimba ceva... ALO! SE AUDEEE... TZATZA ?
Despre mici si virsli... sa fie toti vizitatorii sanatosi, am sa tratez eu cu Marie de la Deva, ca ea-i  aduce pe ai mai buni ca are carmangerie proprie si barbatu-su Ilie e meserias...
Cat despre bere, dau eu la toti soferii ( si dupa aia vorbesc cu fostii colegi...)    
Cat  priveste  prietenii... Frate Gica! Pai se poate?...Iti fac lipeala cu vreo duzina de olteni de-ai matale, daca nu te multumesti cu faptul ca ma cunosti pe mine...
S'auzim numai de bine! Sal'tare!
Donbazil - Faget.

Modificat de Donbazil (acum 15 ani)


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
gica
Moderator

Din: Bumbesti Jiu (Sadu),GORJ 1954
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 3643

Donbazil a scris:

Sal'tare!
Dom' Gica ai dreptateee... Da ce crezi ca mie-mi place chestia cu intrarea? Da daca asa au hotarat organizatorii... Eu recunosc , am avut si am un rol nesemnificativ in aceasta afacere. Poate anu asta s-o schimba ceva... ALO! SE AUDEEE... TZATZA ?
Despre mici si virsli... sa fie toti vizitatorii sanatosi, am sa tratez eu cu Marie de la Deva, ca ea-i  aduce pe ai mai buni ca are carmangerie proprie si barbatu-su Ilie e meserias...
Cat despre bere, dau eu la toti soferii ( si dupa aia vorbesc cu fostii colegi...)    
Cat  priveste  prietenii... Frate Gica! Pai se poate?...Iti fac lipeala cu vreo duzina de olteni de-ai matale, daca nu te multumesti cu faptul ca ma cunosti pe mine...
S'auzim numai de bine! Sal'tare!
Donbazil - Faget.



Dombazil,stiu ca nu depinde de matale prea mult.(M-a sunat un cunoscut comun si mi-a tras-o pe cocoasa ca am ceva cu Dombazil).Eu te cred ca se poate schimba acolo ceva anul asta,da pe mine cum ma schimba,am fost de doua ori la Faget odata la Alba Iulia,e mai bine la Alba Iulia.
Da beletele alea nenorocite cin-le vindea Dombazil?
Am fost mai multi cu sotiile,ele au praduit banii prin magazinele de acolo,anul asta mergem la Balgrad.
As fi dat mult mai mult pentru un bilet sa-l ascult pe Radu Vancea.Culmea,acolo era liber.Aici a pierdut Fagetul Dombazil,orice ai zice.
De vazut,ne vedem noi Dombazil.


_______________________________________
Crezi ca stii teorie si in stupina nu merge nimic.Crezi ca stii practica, stupii merg bine dar nu stii  de ce.Daca imbini teoria cu practica,nu  merge nimic si nici nu stii de ce.

pus acum 15 ani
   
Crystyan
apicultor

Din: resita
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 125
cand se va tine rargul de la faget anul asta 2009? multzumesc

_______________________________________
miere plus polen egal succes

pus acum 15 ani
   
Donbazil
apicultor

Din: Faget
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 1293
Sal'tare!
Frate Gica! Pai crezi matale ca eu, (asa scula cum ma dau), n-as vrea sa-l ascult pe Radu Vancea, (ca eu stiu ca atata vreme cat traiesti,inveti si cand mori, tot prost mori). Da' sa vad ce pot face, sa vorbesc cu Dl. Gino sa-l invite...
Da' mai sunt si altii, care au ceva de spus in apicultura...
Cat despre biletele de la intrare... Lasa-le naibii ca poate anu' asta se scot...
Da faptu' ca DOAMNELE au ce vedea prin Faget si mai ales, ce cumpara, chear daca nu ne putem compara nici pe departe cu Beogradul si sincer, nici cu Alba Iulia,  este o SATISFACTIE pentru mine, deci...In tot raul e' si-un bine...
Sal'tare! Numa' bine si rau la nime' !
Donbazil - Faget.  


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
filip
apicultor

Din: stupii in jud. ARAD
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 1985
Eu stiu cativa prieteni ce au Fost in 2008 la Faget si nu au fost la Alba.
Putina organizare si o invuitatie.
Sa fie mici proaspeti si buni.............................etc
Daca am o invitatie sunt multi interesati sa ajunga la Faget,o sa venim cu microbuze.Am cumparat lucruri interesante si am legat colaborari.


_______________________________________


pus acum 15 ani
   
Radomires33
apicultor

Din: lipova.arad
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 300
-Eu va astept la faget sa ne cunoastem si sa bem o bere la barul hotelului,hai sa zicem pe la ora 10. si sigur nu ne va ajunge timpul pentru discuti.ce ziceti colegi ???
si va fac si o demonstratie cu scula mea de lipit faguri...he he he asta era reclama
 


pus acum 15 ani
   
balasbebe
CLUB STUPARITUL

Din: Zalau,SJ.:1956
Inregistrat: acum 17 ani
Postari: 5335
Cand ma apropiam de Faget, parca intram in lumea de basm. Si oamenii erau parca mai veseli, mai primitori.
Eu zic ca nu este rau ca se face targul atat la Blaj, cat si la Faget. La Faget poti intra si in fabrica, sa vezi produsele minunate, spre oferta.
  Gino este un baiat minunat, cu el se mai poate putin si negocia.
  La Blaj il putem intalni pe d-l Mates.


pus acum 15 ani
   
Baciu Octavian
apicultor

Din: Caracal
Inregistrat: acum 15 ani
Postari: 288
Făget, frumos tare, mi-a plăcut!   
Sper să ajung şi anul acesta.

Cu respect!


_______________________________________
Numai cu ambiţii vom putea să realizăm ceea ce vrem!

pus acum 15 ani
   
gica
Moderator

Din: Bumbesti Jiu (Sadu),GORJ 1954
Inregistrat: acum 16 ani
Postari: 3643
Macar bine ce este pus sambata si duminica nu joi si vineri ca la stiu eu cine.

_______________________________________
Crezi ca stii teorie si in stupina nu merge nimic.Crezi ca stii practica, stupii merg bine dar nu stii  de ce.Daca imbini teoria cu practica,nu  merge nimic si nici nu stii de ce.

pus acum 15 ani
   
Pagini: 1  

Mergi la